Hakkımızda

 
    Firmamız 1977 yılında Adana'da kurulu bulunan BOZERLER KOLLEKTİF ŞİRKETİ ile İskenderun'da kurulu bulunan  NUR TİCARET - ZAHİR NURLU'nun beraberliğinden doğmuştur.
 
   Kuruluş döneminde kapasitemiz 40 metreküp / saat kapasiteli Oksijen üretim tesisi ile 300 adet 40 litre Oksijen tüpü ve 2 adet kamyondan ibaretti.
 
   1986 yılında mevcut kapasitemize 140 metreküp/saatlik oksijen üretim tesisi ilave edilmiştir. Daha sonra üretim tesisleri devre dışı bırakılarak sıvı olarak oksijen, azot, argon ve karbondioksit alınarak tüp dolumuna başlanmıştır.
 
Bugün firmamız 10.000 adedin üzerinde muhtelif ebatlarda çelik tüp, 300 adedin üzerinde 12'li tüp demetleri ve likid silindirler, 8 adet servis aracı ile 2 adet transport tankı ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Firmamıza ait tüm tüpler ve ekipmanlar yürürlükteki mevzuatlara ve standartlara uygun, sertifikaları olan ürünlerdir. Servis araçlarımızın 7 adeti hidrolik kapaklı, 1 adedi ise vinçli ve hidrolik kapaklıdır.
 
Firmamız tüm teknolojileri yakından takip ederek müşterilerimize en uygun servis imkanını sunmaktadır. Tüm gazlarımız TSE belgeli , ISO 9001 belgesine haiz olup ve sertifikalıdır.
 
Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz hizmetler
 
Oksijen - Asetilen - Argon - Azot - Helyum - Hidrojen - Kuru Hava - Narkoz -  Karbondioksit - Karışım Gaz - LPG - Propan - Gıda Gazları  ve diğer labarotuvar gazlarının tamamının dolum ve servisi yapılmaktadır.